Compare Listings

Aşağıda bulunan tüm faaliyetlerimizle ilgili, isteğinize bağlı olarak, uygun arsa ve projeler için, uzman ve deneyimli kadromuzla iletişime geçerek, size özel çalışma ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.
Konut İçin Arsa Yatırım Organizasyonu
KONUT-İÇİN-ARSA-YATIRIM-ORGANİZASYONU-1
KONUT-İÇİN-ARSA-YATIRIM-ORGANİZASYONU-2
KONUT-İÇİN-ARSA-YATIRIM-ORGANİZASYONU-3

Projeler içerisinde kendi bütçenize ve hayalinize uygun yeri seçerek, istediğiniz projeye dahil olabilirsiniz. Bu şekilde sizlere % 100’e varan kazanç elde etme şansı sağlıyoruz. Bu yöntemle sevdiğiniz ve ikamet etmek istediğiniz bölgede, satın almak istediğiniz konut veya iş yerini, yarı fiyatına alarak büyük bir avantaj elde etmiş oluyorsunuz.

Yatırımlık Araziler / Arsalar
Yatırımlık-Arsalar

BYM Global Yatırım merkezi olarak kısa, orta ve uzun vadede yüksek kazanç getirecek arazileri bularak ve Analiz raporlarını hazırlayarak siz değerli yatırımcılarımıza sunuyoruz.

Fabrikalar / Fabrika Arsaları
yatirimlik fabrikalar

İstediğiniz sektörel alanda uygun bir yere mi ihtiyacınız var? İşinizi mi büyütmek istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Çalışmakta olduğunuz yada çalışmak istediğiniz sektörle ilgili uygun fabrika binası veya fabrika arsası temin edilerek, proje ve inşaat birimimiz tarafından işinize uygun projelendirilip binanın yapımı ve inşası noktasında da sizlere hizmet sağlanmaktadır.

Oteller / Otel Arsaları
OTELLER
OTELLER-2

Kullanıma hazır otel ve otel arsalarının istediğiniz konsept, büyüklük, kapasite, lokasyon ve seçimlerine, mevcut projeler içerisinden çok rahat ulaşabilirsiniz. Otel yada otellerin inşasının yapımı, mimarlarımızın, tasarımcılarımızın hazırladığı proje ve planlamalarla ve yüklenici firmanın uygulaması ile hayat buluyor.

Okullar – Yurtlar / Okul ve Yurt Arsaları
okullar
Okullar 3
okullar4

Bir grubunuz var ya da tek başınıza birikiminizi yine güzel bir işte değerlendirmek istiyorsunuz. Projelerimizdeki okul arsalarının olduğu yerler bunun için çok uygun. Ayrıca bitmiş kiracısı hazır okul binalarımızı da değerlendirebilirsiniz.

Merkezi konumda ya da lokasyon olarak üniversite ve okullara yakın, yurt arsası olarak kullanılabilecek projelerimizi de değerlendirebilirsiniz

Hastane / Sağlık Merkezleri ve Arsaları
hastane-1
yurtlar

BYM Global Yatırım olarak hastane ve sağlık merkezlerinin yapımına uygun arsaların temini ve projelendirilmesi konusunda da hizmet vermekteyiz.

İş Merkezleri / İş Merkezi Arsaları
is merkezleri

İş merkezleri artık marka değeri taşıyan büyük projeler arasında yerini almış durumda. Gelişen ve değişen iş merkezi kavramıyla; uygun, fizibilitesi yapılmış iş merkezlerine yada iş merkezi arsalarına bizim aracılığımız ile ulaşabilirsiniz.

Alışveriş Merkezi / AVM Arsaları
Alışveriş Merkezi

Son yıllarda her geçen gün trend kazanan alış-veriş merkezleri için doğru lokasyon çok önemli. Mevcut projelerimiz içinde alış-veriş merkezine uygun AVM arsalarını ve projelerini değerlendirebilirsiniz.

Uluslararası Ticari Bağlantı Kurmak

Sistemimizde kayıtlı yatırımcılarımız arasında, Ülkemizde üretim yapan farklı sektörlerin yurt dışında distribütörlük ile bayilik ağının oluşturulması ve altyapılarının hazırlanması.

ULUSLAR-ARASI-TİCARİ-BAĞLANTI-KURMAK 2

Örneğin Türkiye de üretim yapan bir firmanız var, yurtdışına işinizle ilgili bir bayilik ya da distribütörlük vermek istiyorsunuz. BYM Global Yatırım merkezi, bayiliği vermeyi düşündüğünüz ülkedeki temsilcisi aracılığı ile sizlere bayilik yada distribütörlük için en uygun firmayı bulur ve her iki firma arasındaki hukuki alt yapıyı hazırlar. Dünyanın herhangi bir yerinde yapmak istediğiniz ticari atılımlar ile ilgili gerekli tüm bilgi desteğini sağlar. Firmamızın vermiş olduğu bu hizmet sayesinde üretim yapmakta olan yatırımcımızın daha fazla ürün üretimini sağlamak, ihracat yaparak kendisine ve ülkemize katkı sağlamak, üretim kapasitesinin artması sonucu var olan fabrikasının daha da büyümesini sağlamak ve en önemlisi personel istihdamının artmasını sağlamak.

Yurt Dışı Temsilcilikler
yurt-disi

Yurtdışındaki temsilciliklerimiz sayesinde sunduğumuz hizmet, yabancı yatırımcının; ülkemizdeki yatırımlık projelerden faydalanmasını sağlamak ve ülke ekonomisine katma değer oluşturması adına atılmış büyük bir adımdır. Aynı zamanda yurt dışında bulunan ofislerimiz aracılığı ile uluslararası ticari köprülerin oluşturulması, ülkemizin tanıtımı ve temsili noktasında da önemli rol almaktadır.