Compare Listings

Türkiye’nin ve dünyanın en kapsamlı yatırım organizasyonlarından olan BYM Global Yatırım Merkezi’ne hoş geldiniz.
Sizlerle birlikte güler yüzlü, dürüst ve ilkeli hizmetlerimizi sürdürmek ana hedefimiz olacaktır.

Dünya genelinde gayrimenkul en başarılı yatırım aracı olarak yerini korumaktadır. Bu nedenle gayrimenkul aracılık hizmetleri ve gayrimenkul yatırımı ile büyük avantajlara adım atabilirsiniz. Bu yolda kendi işinizin patronu olup, karlı yatırım sağlayabilmeniz için BYM Global Yatırım size önemli bir fırsat sunuyor. BYM Global Yatırım kurumsal kimliği altında kaliteli hizmet ile teknolojik yeterliliğe sahip ofislerimizde uzman danışmanlarımızla farkındalığınızı ortaya koyabilirsiniz.

Bym Global Yatırıma Katılmanın Avantajları Nelerdir ?


Danışmanlık Desteği
Franchise oluşturma aşamasında (kosgeb,iş-kur,hibe vb. gibi konularında) danışmanlık desteği sağlar.

Sürekli Güncel Olma
Düzenli verilen eğitimlerle gelişen teknolojiyi takip edebilmeyi ve iletişim konularında kendimizi yenileyerek güncel olabilmeyi sürekli hale getirmek.

Geniş Kapsamlı Network
BYM Global Yatırım olarak; yurtiçi ve yurtdışı ile kurmuş olduğumuz network bağlantılarımız gerek teknolojik olarak gerekse temsilciliklerimiz sayesinde çok çabuk bilgiye,belgeye ve kişilere ulaşabilmeyi sağlamaktadır.

Uzman Kadro – Profesyonel Hizmet
BYM Global Yatırım bünyesinde; konusunda uzman kadrolarda görev yapan personellerimizle profesyonel hizmet vermektedir.

Yatırımlık Projeler ve Müşteri Portföyü
Bünyemizdeki profesyonel çalışanlarımız tarafından yatırımlık projelerin fizibilite raporlarının hazırlanarak müşterilere sunulmasını sağlamak. Ayrıca geniş kapsamlı müşteri portföyü oluşturma imkanı sunmaktadır.

Ulusal ve Uluslararası Yatırımla İlgili Faaliyetlere Katılım Sağlanması
Ulusal ve Uluslararası Yatırımla İlgili Faaliyetlere Katılım Sağlanması Ulusal ve uluslararası fuar, kongre ve seminerlere BYM Global Yatırım ve temsilciliklerimizle beraber katılım sağlayarak hem tanıtım hem de fuardaki diğer firmalarla yatırım faaliyetleri alanında işbirliği yapılmasını sağlamaktadır.