Compare Listings

Misyonumuz

BYM Global Yatırım Merkezi, sektörün en kaliteli hizmet veren ve güvenilir firması olma misyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Ekonomik ve toplumsal fayda sağlayan avantajlı projeleri ile yatırımcı kimliğiyle büyüyen firma, ekonominin ve faaliyet gösterdiği sektörlerin gelişimini sağlayarak, her açıdan güven veren bir grup olarak sürdürülebilirliğini devam ettirmektedir.

Yatırımcıların her zaman ilgisini çeken, güvenin, kalitenin ve kârlılığın simgesi olan saygın projelerin hayata geçirilmesini sağlayarak yatırımların kısa sürede yüksek getirili dönüşlerini organize etmektedir. Faaliyet gösterdiği küresel noktalarda başarılı olmayı benimseyen BYM Global Yatırım Merkezi; küçük, orta ve büyük ölçekli gayrimenkul projeleri için yatırımcılara kapsamlı şekilde hizmet sunmaktadır. Yatırımcılara, kazancı yüksek ve kaliteli projeler sunan Firma, gayrimenkul piyasasında saygın ve tercih edilen bir kuruluş olma misyonunu üstlenmiştir.

Vizyonumuz

BYM Global Yatırım Merkezi’nin vizyonu ‘Gayrimenkul sektöründe; yatırımcı memnuniyeti, pazar hakimiyeti ve güvenilirlik alanlarında stratejik bir yatırım danışmanlığı şirketi’ olmaktır.

Günümüze kadar yatırımcılar, gayrimenkullerin satış fiyatına bağımlı kaldı. BYM Global Yatırım Merkezi ise yatırımcının bütçesine uygun gayrimenkul çözümleri üreterek gayrimenkul sektörünü radikal bir şekilde dönüştürme hedefi ile yola çıkmıştır.

BYM Global Yatırım Merkezi’nin dünyasında, yatırımcılar kendisine sunulan gayrimenkulü alıp almamak noktasında edilgen olmaktan çıkıp, kendi isteklerine uygun olarak üretilen gayrimenkulü satın alıp almama noktasında etkin bir kişilik haline gelmiştir.

Ulusal ve uluslararası kalite standartlarındaki projeler ile yatırım danışmanlığı firmaları arasında etik değerleri ile ön plana çıkan, yenilikçi projeleri ve geniş portföyü ile bünyesinde konusunda uzman kişileri barındıran firma, yatırımcıların isteklerine cevap vererek hazırlık, takip ve sonuçlandırma noktasında tercih edilen ilk firma olma hedefi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.