Compare Listings

Bilal Muhammed ve BYM Global Yatırım

Bilal Muhammed ve BYM Global Yatırım

1)Türkiye de gayrimenkul sektörünün geleceğini nasıl görüyorsunuz?

Gayrimenkul sektörü dinamizmi yüksek, hareketli ve canlı bir sektör olmakla beraber, ülkemizin bulunduğu konum itibari ile yabancı yatırımcının da ilgisini çekmektedir. Yerli yatırımcılarımız için ise, sürekli yenilik ve konfor anlayışı her bütçede, her kesimde devam etmektedir. Dolayısıyla gayrimenkul sektörü kendini yenileyen, büyüyen bir sektör olma yolundaki gelişimini devam ettirecektir.

2)Şirket olarak 2019 hedefleriniz nelerdir?

BYM Global Yatırım olarak; daha çok kitleye ulaşmak, yerli ve yabancı yatırımcının güvendiği ,kazandırdığı lider bir şirket olma yolunda ilerlemek 2019 daki en büyük hedefimizdir.

Türkiye genelinde 4 bölgede (40 il) 2019 içerisinde faaliyet göstermek ve elinde bulundurduğu projeler için tüm Türkiye genelinde hizmet vermektir. Ayrıca var olan 5 ülke temsilciliğimize yenilerini eklemek,daha fazla ülkede temsilcilikler kurmak;2019 içerisinde 15 ülke hedefimizi gerçekleştirmek yine hedeflerimiz arasında bulunmaktadır.

Bunların dışında insanımızın birikimini, %100’e varan kazançla prestijli projelerde kullanması, değerlendirmesi ve yabancı yatırımcının da ilgisini çekecek projeler üretip ülke ekonomisine katkı sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

3)Gayrimenkule yatırım yapmak isteyen yatırımcıların sizi tercih etmelerindeki en büyük neden nedir?

BYM Global Yatırım olarak, yatırımcıya sağlanan büyük kar en büyük sebeplerden biridir. Çok iyi analiz yapılması, karlılığı arttırır. Bu sektöre yıllarını vermiş, profesyonel bir ekiple çalışmaktayız, en büyük farkımız işi ve piyasayı iyi bilmemizdir.

Ayrıca yatırımcıdan yana tüm yapılan işlemlerin şeffaf olması, hesap verilebilirlik konusunda son derece duyarlı ve hassas olunması bizi tercih etmelerindeki en büyük unsurdur. Ayrıca hiçbir ön ödeme, kaparo mantığı olmadan çalışılması, şirketimizin bu mantıkta kurulmuş olmasıyla birlikte yatırımcının güven noktasında da aklında soru oluşmasına izin verilmeden hizmet sunuyor olmamız bizi farklı kılan en önemli noktalardan biridir.

4) BYM Global Yatırım olarak gayrimenkule yatırım yapmak isteyen kişilere söylemek istediğiniz, vermek istediğiniz tavsiyeler var mıdır? Nelerdir?

Öncelikle gayrimenkule yapılan yatırım; yüz yıllardır kazandıran, yatırımcının yüzünü güldüren vazgeçilmezliğini her daim devam ettiren en iyi yatırım araçlarından biri oluşunu devam ettirmektedir.

Yatırımcılara tavsiye vermek gerekirse; yatırım yapmak istedikleri projeleri iyi araştırmaları ve bu konuda uzman kişilerden destek almaları son derece mühim bir konudur. Güven duydukları ve sorun yaşamayacakları risk taşımayan projeleri tercih etmeleridir. Bu anlamda BYM Global Yatırım olarak; yatırımcının güvenini kazanmayı, kendimize ilke edinmiş durumdayız. Konusunda uzman çalışanlarımızla kazançlı projelerin detaylı analiz raporlarını çalışıp, sunumunu yatırımcılarımıza gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye genelinde ve yurt dışı temsilciliklerimizle en iyi projeleri üretip; ‘’daha nasıl faydalı olabiliriz?’’in çabası içerisindeyiz. Bizimle çalışmak isteyen, projelerimizi değerlendirmek isteyen herkese kapılarımız sonuna kadar açıktır.

İlgili Haberler

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’e Yaptığımız Ziyaretimiz

BYM Global Yatırım olarak, çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ederken, TÜRKİYE...

Okumaya devam et
Sebahattin Bakır

BYM Global Yatırım Hakkında

BYM Global Yatırım; gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk,yeni bir bakış açısı getirecek....

Okumaya devam et
Sebahattin Bakır

Hilmi Kaptanoglu ve BYM Global Yatırım

1)İç Anadolu bölge müdürü olarak yaptığınız faaliyetlerden bahseder misiniz ? İç...

Okumaya devam et
Sebahattin Bakır

Siz Ne Düşünüyorsunuz?