Compare Listings

Bilal Muhammed

Değerli Yatırımcılarımız,

Gayrimenkul sektörü ile iş dünyasına adım attığımız günden bugüne; özgün, dinamik ve yaratıcı çözümlerimiz ile siz değerli dostlarımızın hayatına dokunuyoruz.

Kurulduğu günden beri kendini sürekli yenileyen BYM Global Yatırım Merkezi olarak yeni başarılara imza atacağımızı gurur ve mutlulukla sizlere bildiriyoruz. Bu misyon ile bugüne kadar katma değer oluşturan yatırımlara odaklandık; verdiğimiz sözlerin arkasında durarak ufak birikimi olan herkesi ev veya ticari birim sahibi yaptık.

Yatırımcılarımızla ve çalışanlarımızla birlikte üretiyoruz, birlikte inşa ediyoruz, birlikte büyüyoruz. Bilgi, birikim ve deneyimimizle; ortak bir güce sahip olup, siz değerli yatırımcılarımız ile beraber zirveye çıkmayı hedefliyoruz.

Hayata geçirdiğimiz projelerimizle hem yatırımcının bütçesini koruyor hem de ülke istihdamına katkı sağlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki; bizim ulaşmak istediğimiz nokta, ülkemizin büyük hedefleridir. Gelişen ve değişen gayrimenkul sektöründe çıktığımız yolda en doğru arazileri en doğru projeler ile buluşturuyor, tüm aşamalarda aynı motivasyon ve özveriyle çalışıyoruz.

İstikrarlı yükselişimizle sektörde itibar ve güvenilirlik konusunda örnek teşkil etmeye devam ederken;  ekonomiye değer katmaya, vaatlerimizi yerine getirmeye, sektörde farkımızı ortaya koymaya ve takip edilmeye devam edeceğiz. Sektörde oluşturduğumuz kazançlarla ekonomiye katkı sağlarken, siz değerli yatırımcılarımıza da hayal ettiğiniz yaşam alanları veya ticari yapılar sunacağımızın sözünü veriyoruz.

 

Bilal MUHAMMED
BYM Global Yatırım Merkezi
Yönetim Kurulu Başkanı